Polecamy
Xbox Cloud Gaming – co to jest?
Gaming

Xbox Cloud Gaming – co to jest?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czy przyszłość gier komputerowych to chmura? Najwyraźniej z takiego założenia wychodzi Microsoft, który prezentuje usługę Xbox Cloud Gaming. Na czym ona polega i jakie gry znajdują się w ofercie?

Wiele za niewiele

Aby skorzystać z Xbox Cloud Gaming, musimy najpierw wykupić abonament Xbox Game Pass Ultimate. W cenie 54,99 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do ogromnej biblioteki wysokiej jakości gier. Jest ich ponad sto, a możemy w nie grać na konsolach Xbox, na komputerach z Windowsem oraz w chmurze. Ta ostatnia opcja dostępna jest na komputerach (z systemem Windows 10), telefonach lub tabletach Apple (za pośrednictwem przeglądarki), telefonach komórkowych i tabletach z systemem Android (w aplikacji Xbox Game Pass), a już wkrótce ma pojawić się obsługa większej liczby urządzeń. Niezbędne będzie także szybkie połączenie internetowe, które pozwala na pobieranie danych z prędkością minimum 10 Mb/s. 

Zdjęcie główne: Olichel/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy przydadzą się monitory zakrzywione?
Kiedy przydadzą się monitory zakrzywione?
W obecnych czasach znaczna liczba osób korzysta z laptopów. Jest to całkowicie zrozumiałe – to poręczne urządzenia, które dzięki swoim wymiarom są wygodne w transporcie i bez przeszkód możemy zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie będą nam niezbędne.
Grzybica pochwy – przyczyny, objawy i metody leczenia
Grzybica pochwy – przyczyny, objawy i metody leczenia
Czym objawia się grzybica pochwy i skąd się w ogóle bierze?
Bezprzewodowe przesyłanie dużych plików – jak to zrobić?
Bezprzewodowe przesyłanie dużych plików – jak to zrobić?
Dowiedz się, jak szybko i bezpiecznie przesyłać zdalnie duże pliki!
Ostatnie wpisy