Polecamy
The Sims 4™ Wiejska Sielanka coraz bliżej!
Gaming

The Sims 4™ Wiejska Sielanka coraz bliżej!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zawsze marzyłeś, żeby pokazać Twoim Simom, jak wygląda życie na wsi, to za chwilę będzie to możliwe. Electronics Arts przygotowało dodatek, który odkryje przed Tobą tajniki bycia farmerem. Jego premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Krowy, kury, świnie, konie czekają na miłośników serii. Najnowszy dodatek pokaże zalety oraz wady życia na wsi. Będziesz miał okazję wcielić się w rolę farmera i dbać o swoje gospodarstwo. Rozszerzenie The Sims 4™ będzie zawierało wiele dodatków, które odsłonią kulisy wiejskiej sielanki. Będziesz mógł się przekonać, czy mieszkanie na prowincji jest dla Ciebie, czy jednak wolisz miejskie życie.

W grze będziemy mieli możliwość hodowania zwierząt oraz uprawy roślin. Efekty Twojej pracy będą miały wpływ na życie Simów. Zebrane plony możesz wykorzystać na co dzień lub sprzedać na miejscowym bazarku. Masz rękę do dzikich okazów? Jeśli uda Ci się je oswoić, to swoją wdzięczność okażą Ci, pomagając w zagrodzie. Premiera dodatku odbędzie się za niecałe 2 tygodnie, już 22 lipca.

Zdjęcie główne artykułu: Sascha Steinbach / Stringer / Getty Images News / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zacząć swoją przygodę z robotyką używając Arduino i Raspberry Pi?
Jak zacząć swoją przygodę z robotyką używając Arduino i Raspberry Pi?
Dowiedz się więcej na temat robotyki.
Honor 50 – premiera smartfona
Honor 50 – premiera smartfona
Chiński smartfon z usługami Google. Honor 50 wchodzi na rynek i zapowiada się, że to będzie udana premiera.
Jak napisać CV dopasowane do konkretnej oferty pracy?
Jak napisać CV dopasowane do konkretnej oferty pracy?
Odpowiednio napisane CV stanowi jeden z podstawowych warunków zatrudnienia. To z życiorysem pracodawca zapoznaje się na samym początku i zwykle to właśnie przesłany dokument decyduje o Twoim udziale w kolejnych etapach rekrutacji.
Ostatnie wpisy