Polecamy
Wiedźmin 4 – jak wyglądają plany dotyczące nowej produkcji?
Gaming

Wiedźmin 4 – jak wyglądają plany dotyczące nowej produkcji?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jason Slama oświadczył w swoich mediach społecznościowych, że to właśnie on będzie miał zaszczyt pracować nad reżyserią nowej, czwartej części gry osadzonej w wiedźmińskim świecie. 

Slama od 8 lat pracuje na kluczowych stanowiskach w firmie CD Projekt RED. W jego niezwykle bogatym portfolio znajduje się m.in. reżyseria słynnej gry karcianej „Gwint”, którą zna każdy, kto grał w trzecią część przygód wiedźmina, czyli „Dziki Gon”. Co istotne, reżyser 3 części odszedł ze studia CD Projekt RED i założył własne – Rebel Wolves.

Nowy Wiedźmin – co wiemy?

Produkcja wiedźmińska raczej nie będzie nosiła nazwy „Wiedźmin 4”, o czym poinformowało studio. Niestety zapowiedziano też, że nie będzie to historia dotycząca Geralta, więc jego wierni fani nie spotkają się z nim w czwartej odsłonie produkcji. Co ciekawe, na zdjęciu zapowiadającym najnowszą część gry pojawił się medalion Szkoły Kota. Taka szkoła nie jest jednak wytworem CD Projekt RED, a elementem stworzonym przez miłośników uniwersum „Wiedźmina”. Natomiast jej liderem jest nie kto inny, jak inny wiedźmin – Lambert.

Zdj. główne: CDProjekt.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zalety realizacji recepty online
Zalety realizacji recepty online
E-recepta online to proste oraz szybkie rozwiązanie, które przynosi bardzo wiele korzyści zarówno pacjentowi, lekarzowi, jak i farmaceucie przy wydawaniu leku. Warto poznać najważniejsze zalety realizacji recepty online.
iOS vs. Android: Porównanie funkcji komunikacyjnych
iOS vs. Android: Porównanie funkcji komunikacyjnych
Wybór systemu operacyjnego dla smartfona to decyzja, która może wpłynąć na wiele aspektów codziennego użytkowania urządzenia.
Oryginalny wyświetlacz Motorola – kompatybilność i wysoka jakość obrazu
Oryginalny wyświetlacz Motorola – kompatybilność i wysoka jakość obrazu
Telefon komórkowy to współcześnie wielofunkcyjne urządzenie, które obecne jest w codziennym życiu niemal wszystkich ludzi. Warto więc zatroszczyć się o to, aby wybierać jedynie najlepsze komponenty, które pozwolą na komfortowe korzystanie z urządzenia.
Ostatnie wpisy