Polecamy
Zapowiedziano wielki powrót „Resident Evil 4” – czego możemy się spodziewać?
Premiery

Zapowiedziano wielki powrót „Resident Evil 4” – czego możemy się spodziewać?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

„Resident Evil” jest jedną z gier, przy których wiadomość o zbliżającej się premierze kolejnej z odsłon budzi ogromne poruszenie i wiele spekulacji. Dlaczego? Otóż twórcy serii już kilkukrotnie pokazali, że każda z nowo powstałych produkcji zawiera masę ulepszeń wprowadzonych w jak najlepszym stylu. 

Szanowany wydawca – Capcom potrafi unowocześniać swoje gry w taki sposób, aby nie zatracać ich kultowego charakteru, za który zostały pokochane. Nie ma się więc co dziwić fali entuzjazmu, jaki wywołuje premiera „Resident Evil 4”.

Ulepszona wersja „Resident Evil 4”

Premiera „Resident Evil 4” odbędzie się 24 marca 2023 roku. Nowa odsłona tego kultowego horroru dostępna będzie w wersjach na PC, PlayStation 5, a także na Xbox Series X|S. Twórcy zadbali o odświeżenie oprawy wizualnej, trybu sterowania, a co najważniejsze – o ulepszoną fabułę, która mimo zmian zachowa swój charakter. Warto zauważyć, że pierwsza wersja gry ukazała się aż 17 lat temu. Mimo tego „Resident Evil” do tej pory może poszczycić się gronem oddanych wielbicieli.

Zdj. główne: Andy Li/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Oświetlenie do domu – jak dobrze oświetlić swój dom?
Oświetlenie do domu – jak dobrze oświetlić swój dom?
W tym artykule omówimy różne rodzaje oświetlenia i podpowiemy, jak dobrać odpowiednie oświetlenie do swojego domu.
Podstawowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych
Podstawowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych
Zastanawiasz się, jaki podstawowy sprzęt powinien się znaleźć w gabinecie stomatologicznym? Przeczytaj, jakie sprzęty wpływają na bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zabiegów.
Jak zadbać o jakość połączeń w firmie?
Jak zadbać o jakość połączeń w firmie?
Komunikacja na linii klient - firma zawsze powinna przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Podpowiadamy, w jakie rozwiązania warto zainwestować, aby jakość połączeń i ich obsługi zawsze była na najwyższym poziomie.
Ostatnie wpisy