Polecamy
Jak usunąć aplikacje na Androidzie?
Mobile i aplikacje

Jak usunąć aplikacje na Androidzie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli nasz telefon z czasem użytkowania zaczyna się zacinać, a poszczególne procesy trwają zbyt długo, może być to oznaka, że pamięć urządzenia jest przeciążona. Aby przyspieszyć działanie telefonu i uwolnić cenne miejsce, warto usunąć zbędne aplikacje.

Kilka łatwych sposobów

Odinstalowanie aplikacji w telefonie z Androidem jest bardzo proste i może być wykonane na kilka sposobów:

  1. Znajdź aplikację, którą chcesz usunąć i przytrzymaj jej ikonę ok. 2 sekund. W zależności od modelu telefonu możesz przesunąć ją w dół lub w górę w kierunku symbolu kosza na śmieci. Puść palec oraz potwierdź ewentualne zapytanie o usunięcie.
  2. Otwórz Sklep Play i kliknij ikonę swojego konta Google. Przejdź do zakładki Zarządzaj aplikacjami i urządzeniami, a następnie na górze wybierz Zarządzaj. Wyświetli się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji. Wybierając każdą z nich, możesz zdecydować, którą odinstalować.
  3. Wejdź w Ustawienia telefonu. Wybierz zakładkę Aplikacje, a później Zarządzaj aplikacjami. Zobaczysz listę wszystkich aplikacji na swoim telefonie. Jeśli chcesz odinstalować poszczególne aplikacje, kliknij wybraną pozycję, a następnie wybierz “odinstaluj”.

Zdjęcie główne: Pexels/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Budżetowe laptopy: Znajdź idealne urządzenie za mniej niż 2000 zł
Budżetowe laptopy: Znajdź idealne urządzenie za mniej niż 2000 zł
Nie trać czasu na przeszukiwanie setek ofert — skorzystaj z naszych wskazówek i zapoznaj się z recenzjami użytkowników, aby podjąć dobrze poinformowaną decyzję.
Pożyczka na 10 000 tysięcy złotych – gdzie można ją uzyskać i jakie są warunki?
Pożyczka na 10 000 tysięcy złotych – gdzie można ją uzyskać i jakie są warunki?
Czasami w życiu pojawiają się sytuacje, w których musimy szybko uzyskać wpływ środków finansowych na różne cele. 10 000 złotych to kwota, którą często są zainteresowani pożyczkobiorcy. Taka ilość pieniędzy jest wystarczająca do zakupu używanego samochodu, naprawy niesprawnego sprzętu elektronicznego, opłacenia rodzinnych wakacji lub sfinansowania remontu. Czasami pojawia się również potrzeba spłacenia wcześniejszych zadłużeń opiewających na właśnie taką kwotę.
Honor 50 – premiera smartfona
Honor 50 – premiera smartfona
Chiński smartfon z usługami Google. Honor 50 wchodzi na rynek i zapowiada się, że to będzie udana premiera.
Ostatnie wpisy