Polecamy
Nowy „Warcraft” – co już wiemy?
GamingPremiery

Nowy „Warcraft” – co już wiemy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niedawno opublikowana informacja na oficjalnym koncie gry „World of Warcraft” w serwisie Twitter wzbudziła niemałe poruszenie wśród jej fanów. Twórcy zapowiedzieli, że nową odsłonę gry planują wydać w wersji mobilnej. Na czym polega jej fenomen?

„Warcraft Arclight Rumble”

Jest to nowa, mobilna odsłona strategicznej gry akcji, która oczywiście zostanie umieszczona w kultowym już świecie „Warcrafta”. Cała zabawa polegać będzie na zbieraniu postaci znanych już wszystkim z tego uniwersum. Z tym że teraz przypominać będą pionki w wersji mini! Po zebraniu wystarczającej liczby pionków oraz ich przywódcy gra umożliwi stworzenie swojej armii. Aby zyskać nowe możliwości, środki i móc rozstawić dodatkowe pionki na planszy, należy uzbroić się w cierpliwość. Zajęcie całego pola bitwy będzie odbywało się stopniowo! Co ciekawe, nowa wersja posiada kilka trybów rozgrywki, także znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy gier fabularnych, wyzwań, jak i starć dla dwóch lub większej liczby graczy! 

Produkcja w pierwszej kolejności dostępna będzie do pobrania na platformę Android. Gracze już mogą wstępnie zarejestrować się w Google Play. Nie znamy jeszcze daty premiery na iOS, ale z całą pewnością tytuł trafi na ten system operacyjny. „Warcraft Arclight Rumble” opiera się na modelu Free to Play. Oznacza to, że możemy w niego grać całkowicie za darmo, jednak podczas rozgrywki mogą pojawić się mikropłatności.

Zdj. główne: Warcraft Arclight Rumble/twitter.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*