Polecamy
Apple Watch Series 8 – czego możemy się spodziewać?
Premiery

Apple Watch Series 8 – czego możemy się spodziewać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wśród nowości od Apple, których wielu miłośników marki nie może się doczekać, jest Apple Watch Series 8. Sprawdźmy, czego możemy się spodziewać po zapowiedziach nowego smartwatcha.

Spodziewana premiera

Bazując na premierach poprzednich smartwatchy, szacuje się, że Apple Watch Series 8 zadebiutuje we wrześniu 2022 roku. Możliwe, że przedsprzedaż ruszy jednak nieco później. Na ten moment najtańsze wersje Apple Watch Series 7 kosztują około 2100 złotych. Spodziewamy się, że cena Apple Watch Series 8 będzie podobna.

Wygląd i funkcje nowego Apple Watch Series 8

Według wielu analityków Apple Watch Series 7 miał być pierwszym smartwatchem od Apple posiadającym zarówno płaskie boki koperty, jak i wyświetlacz. Zdania, czy tym razem zobaczymy tego typu zmianę, są podzielone. Według portalu idropnews.com jedyną nowością w konstrukcji Apple Watch Series 8 będą dwa otwory dla głośnika zamiast jednego. Jeśli chodzi o nowości, wiele mówi się o nowym systemie operacyjnym, a także funkcjach związanych ze zdrowiem. Apple Watch Series 8 prawdopodobnie będzie wyposażony w nowy czujnik temperatury ciała, który mógłby sugerować użytkownikowi zmiany stanu zdrowia.

Źródło: pexels.com/cottonbro

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zadbać o jakość połączeń w firmie?
Jak zadbać o jakość połączeń w firmie?
Komunikacja na linii klient - firma zawsze powinna przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Podpowiadamy, w jakie rozwiązania warto zainwestować, aby jakość połączeń i ich obsługi zawsze była na najwyższym poziomie.
Jak uniknąć wycieku danych z komputera?
Jak uniknąć wycieku danych z komputera?
Bezpieczeństwo w sieci – jak wiele wiesz na ten temat? W dobie powszechnego Internetu warto poznać jak najwięcej sposobów na to, aby uniknąć wycieku danych z komputera.
Aqua Shift – nowy pad do Xboxa
Aqua Shift – nowy pad do Xboxa
Jak prezentuje się nowy kontroler Microsoftu i czy warto w niego zainwestować? Sprawdzamy!
Ostatnie wpisy