Polecamy
„FIFA 23” – czym charakteryzuje się nowa gra od EA Sports?
Premiery

„FIFA 23” – czym charakteryzuje się nowa gra od EA Sports?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień 27 września 2022 roku był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dla fanów serii gier „FIFA” od wydawnictwa Electronic Arts. W sklepach pojawiła się najnowsza odsłona kultowej pozycji. Jakie nowe rzeczy zostały wprowadzone?

Technologia Hyper Motion 2

Technologia została stworzona po to, aby naśladować i odtwarzać naturalne ruchy wykonywane w trakcie gry przez zawodników już w „FIFA 22”. Teraz ją ulepszono. 

Wykorzystano najnowocześniejsze kombinezony Xsens i rozegrano dwa 90-minutowe mecze na stadionie Realu Saragossa w Hiszpanii. 

Dzięki temu stworzono bazę motion capture, co przełożyło się na ponad 6000 realistycznych animacji piłkarzy oraz piłkarek, a także osób ze sztabu szkoleniowego i ławek rezerwowych. 

Nowe kluby i ligi

W najnowszej części w końcu znów pojawi się Juventus, zastąpi Piemonte Calcio. Gra została też uzupełniona względem poprzednich wersji drużynami z Women’s Super League i Division 1 Arkema. Całość uzupełnia 5. liga angielska – Vanarama National League.

Trzy typy sprintu i nowe sztuczki

Pierwszy sprint, kontrolowany, jest tym, co zna już większość graczy. Drugi jest wybuchowy – zawodnik generuje dużą prędkość na początku biegu, a potem zwalnia. Ostatni to długi – rozpędzenie się zajmuje więcej czasu.

W grze pojawiły się też nowe sztuczki: Stutter Feint (3 gwiazdki), Heel to Ball Roll (4 gwiazdki), Heel Fake (5 gwiazdek) i First Time Feint Turn (1 gwiazdka).

Zdj. główne: Emilio Garcia/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wpływ pozycjonowania na e-commerce
Wpływ pozycjonowania na e-commerce
Proces pozycjonowania ma tylko jeden, lecz bardzo istotny z punktu widzenia przedsiębiorcy cel - osiągnięcie przez daną witrynę pierwszych wyników w listingu wyszukiwarki Google. Nie jest to proste, ale zawsze opłacalne.
Wymiana szyby iPhone X – jak to zrobić?
Wymiana szyby iPhone X – jak to zrobić?
Wymiana szyby iPhone X to proces polegający na usunięciu uszkodzonej szyby ze smartfona i zamontowaniu nowej.
Zastosowanie komputerów przemysłowych w nowoczesnej automatyce przemysłowej
Zastosowanie komputerów przemysłowych w nowoczesnej automatyce przemysłowej
Odkryj, jak komputery przemysłowe rewolucjonizują świat automatyki, przyczyniając się do skuteczności, dokładności i zwiększenia wydajności w każdym sektorze przemysłu.
Ostatnie wpisy