Polecamy
Premiera MIUI 13 – czego możemy się spodziewać?
Premiery

Premiera MIUI 13 – czego możemy się spodziewać?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Premiera MIUI 13 zbliża się wielkimi krokami. Fani nakładki MIUI 12, która miała swoją premierę w 2020 roku, z niecierpliwością czekają na premierę jej nowszej wersji. Co takiego oferuje?

MIUI 13 – czy warto czekać?

Istnieją spekulacje, że nowsza wersja nakładki MIUI będzie miała premierę mniej więcej w tym samym czasie co Android 12. Oznacza to, że dla osób niezagłębionych w temat, będzie możliwe pewne porównanie samego systemu, a także tytułowej nakładki.

MIUI 13 to przede wszystkim spory krok w przód, jeśli chodzi o prywatność i aspekt wizualny. Zmieniono czcionki, poprawiono ikony, a także zabezpieczenia. Mimo tego fani byli nieco zawiedzeni, ponieważ z różnych plotek można było się dowiedzieć chociażby o programie umożliwiającym tworzenie własnych tapet live. Nakładka ma być wprowadzana na kolejne telefony, a co za tym idzie, ma być dalej aktualizowana i modyfikowana.

Zdj. główne: Nikita Stefan/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Promocja małych firm: Klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku
Promocja małych firm: Klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, małe firmy często napotykają trudności w dotarciu do swojej grupy docelowej i zdobyciu rozpoznawalności.
Systemy alarmowe przydatne w każdym domu
Systemy alarmowe przydatne w każdym domu
Systemy alarmowe są bardzo ważne dla bezpieczeństwa domu. Dowiedz się więc, jakie alarmy wybrać, aby zapewnić sobie i innymi domownikom maksymalne bezpieczeństwo.
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
W każdym zawodzie bardzo ważne jest nieustanne szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy. Przekonaj się, w jakich branżach regularne uczestnictwo w kursach jest szczególnie istotne.
Ostatnie wpisy