Polecamy
Honor 50 – premiera smartfona
Mobile i aplikacjePremiery

Honor 50 – premiera smartfona

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chińczycy ogłosili, że ich najnowszy smartfon będzie miał usługi Google. Pomogło w tym odłączenie od Huawei. Urządzenie jest już w światowej sprzedaży.

Honor 50 i 50 Pro – specyfikacja

Marka Honor wraca w wielkim stylu. Chiński koncern po odłączeniu od Huawei postanowił samemu stworzyć smartfon, który spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników. I ta sztuka im się udała. Najnowsze urządzenie napędza procesor Qualcomm Snapdragon 778G. Za szybkość działania aplikacji odpowiada 8 GB pamięci RAM.

Jeśli chodzi o ekran, to Honor 50 i 50 Pro są wyposażone w AMOLED o rozdzielczości Full HD+, z częstotliwością odświeżania 120 Hz. W podstawowej wersji przekątna ma rozmiar 6,57 cala, a w wersji wzmocnionej 6,72 cala. W Honorze 50 przednia kamera ma rozdzielczość 32 MP. W wersji Pro znajdują się 2 obiektywy, 32 MP + 12 MP szerokokątny. Można mieć zastrzeżenia do jakości tylnych obiektywów, nie zostały tam zastosowane droższe warianty. Z tyłu znajduje się moduł 108 MP (sensor 1/1.52″) + 8 MP + 2 MP + 2 MP, co może powodować, że zdjęcia nie będą najwyższych lotów.

Jednak najbardziej palącą kwestią jest to, że smartfony są wyposażone w funkcje Google. Stało się tak dzięki temu, że Honor odłączył się od Huawei i nie jest objęty zakazem ze strony USA. Urządzenie jest już w sprzedaży od 16 czerwca 2021. Nie ma jednak jeszcze informacji, czy i kiedy urządzenia trafią do Polski.

Zdjęcie główne artykułu: Barcroft Media / Contributor / Barcroft Media / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak technologia sztucznej inteligencji pomaga tworzyć unikalne obrazy na płótnie?
Jak technologia sztucznej inteligencji pomaga tworzyć unikalne obrazy na płótnie?
Poznaj, jak AI przekształca sztukę, tworząc unikalne obrazy na płótnie. Dowiedz się więcej o tej rewolucyjnej technologii i jej wpływie na przemysł sztuk wizualnych.
Top 5 ekologicznych gadżetów reklamowych, które podbijają rynek
Top 5 ekologicznych gadżetów reklamowych, które podbijają rynek
W tym artykule przedstawiamy Top 5 ekologicznych gadżetów reklamowych, które podbijają rynek.
Doskonałe wyniki Apple App Store dzięki pandemii
Doskonałe wyniki Apple App Store dzięki pandemii
Apple App Store osiągnął bardzo duże obroty w czasie pandemii. Co z konkurencją?
Ostatnie wpisy