Polecamy
Targi CES 2021 wyłącznie online
Premiery

Targi CES 2021 wyłącznie online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Największe targi elektroniki odbędą się bez udziału gości i dziennikarzy. Pomimo tego, że do stycznia jeszcze kilka miesięcy, organizatorzy podjęli taką decyzję przez ponowny wzrost zachorowań na koronawirusa. 

Do niedawna planowano, że targi przewidziane na  6-9 stycznia 2021 w Las Vegas  odbędą zgodnie z pierwotnym planem. Organizatorzy nie chcą jednak ryzykować w obliczu ponownego zwiększenia zachorowalności na COVID-19. Niewątpliwie organizatorom trudno byłoby zapewnić bezpieczeństwo gości i wystawców na tak dużej imprezie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że poprzednią edycję uświetniło pojawienie się 170 tys. gości i 4 tys. wystawców.

Targi CES 2021 nie są pierwszą ofiarą koronawirusa, jeśli chodzi o targi i eventy związane z nowymi technologiami. W 2020 r. ten los spotkał między innymi MWC. Computex, Gamescom i E3. Duża część mniejszych lub większych wydarzeń odbywa się w formule online. Widzowie mogą zobaczyć przynajmniej część ekspozycji w Internecie.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Monitoring domu z kamerami Uniarch – czy warto?
Monitoring domu z kamerami Uniarch – czy warto?
W artykule pokażemy Ci, jakie są najważniejsze zalety monitoringu domu, podpowiemy, jak wybrać kamery IP i przekonamy Cię, dlaczego polecamy właśnie kamery IP Uniarch! Zapraszamy do lektury!
Jak skanery 3D przemysłowe mogą optymalizować procesy produkcyjne?
Jak skanery 3D przemysłowe mogą optymalizować procesy produkcyjne?
Odkryj, jak skanery 3D przemysłowe przyczyniają się do szybszego i bardziej efektywnego procesu produkcyjnego poprzez precyzyjne skanowanie, analizowanie oraz optymalizowanie.
Niezawodne etui do Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Niezawodne etui do Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Gdzie szukać ciekawych propozycji? O czym warto pamiętać?
Tagi
Ostatnie wpisy