Polecamy
Aplikacje umożliwiające śledzenie GPW – jakie warto mieć?
Mobile i aplikacje

Aplikacje umożliwiające śledzenie GPW – jakie warto mieć?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Aby skutecznie inwestować na Giełdzie Papierów Wartościowych, warto być do tego odpowiednio przygotowanym. Mogą nam w tym pomóc różnorodne aplikacje mobilne. Sprawdź, która najlepiej wpisuje się w Twoje wymagania. 

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji do śledzenia GPW?

Aplikacje mobilne to przydatne narzędzia do inwestowania na giełdzie, ponieważ umożliwiają prowadzenie działań o dowolnej porze dnia i nocy. Dają one możliwość zorientowania się wśród dostępnych danych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu ułatwiają podjęcie najkorzystniejszych w danym momencie kroków.

Giełda Papierów Wartościowych to platforma, która daje osobom fizycznym oraz firmom możliwość handlowania papierami wartościowymi i innymi dobrami. Aplikacje giełdowe, o których przeczytasz w tym artykule, to programy, z których można korzystać z telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Dzięki tym aplikacjom można być na bieżąco z informacjami dotyczącymi danych giełdowych czy różnorodnymi analizami, które ułatwiają inwestowanie. Oprogramowanie to jest stosunkowo proste w obsłudze, obejmuje rozmaite instrumenty finansowe, jest bezpieczne i często wyposażone w ciekawe dodatkowe funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Aplikacje, które pomogą Ci skutecznie inwestować na giełdzie

GPW, czyli rodzima aplikacja Giełdy Papierów Wartościowych

Aplikacja GPW na urządzenia mobilne to dobry sposób na rozpoczęcie przygody z graniem na giełdzie. To oprogramowanie umożliwia podgląd notowań instrumentów finansowych w czasie rzeczywistym. Informacje wyświetlają się w formie wykresów, statystyk lub wskaźników spółek notowanych na giełdzie. Aplikacja umożliwia ustawienie powiadomień, które wyświetlą się nam, gdy zajdzie ważna dla nas zmiana. Program ten poleca wiele osób – działa szybko, jego interfejs jest intuicyjny i jest wyposażony w dodatkowe, ciekawe funkcje, takie jak tworzenie osobistej listy interesujących nas aktywów. Aplikacja GPW jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie Android oraz iOS.

eToro

Aplikacja eToro to oprogramowanie platformy świadczącej usługi maklerskie na całym świecie. Oprogramowanie to obsługuje różnorodne instrumenty finansowe – akcje, waluty, kryptowaluty, ETF-y i wiele innych. Aplikacja umożliwia skuteczne śledzenie wybranych instrumentów, dzięki czemu lokowanie kapitału jest znacznie ułatwione.

Wśród ciekawszych funkcji, w które wyposażona jest aplikacja, wymienić można możliwość korzystania z gotowych portfeli inwestycyjnych, które zostały opracowane na podstawie działań doświadczonych maklerów. Program pozwala także na zarządzanie wieloma rodzajami kryptowalut. Niestety, przez eToro nie zainwestujemy bezpośrednio na polskiej giełdzie, jednak informacje, które dostarcza aplikacja, mogą okazać się niezwykle przydatne. Obsługiwane systemy operacyjne to Android i iOS.

XTB

XTB to polska aplikacja do monitorowania stanów giełdowych. Oprogramowanie to zapewnia dostęp do dużej liczby instrumentów finansowych, takich jak ETF-y, kryptowaluty czy indeksy. Aplikacja ta umożliwia lokowanie kapitału na polskiej giełdzie, w surowcach lub CFD na akcje globalne. Wszelkie statystyki są kompilowane w niej na żywo, a prosty w obsłudze interfejs zdecydowanie zachęca do korzystania. Tym bardziej że aplikację wyposażono także w materiały dydaktyczne dla brokerów na różnych poziomach zaawansowania. Aplikacja XTB jest dostępna zarówno na urządzeniach w systemie Android, jak i iOS.

Zdj. główne: energepic.com/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najbardziej przydatne funkcje smartwatcha, które ułatwią ci życie
Najbardziej przydatne funkcje smartwatcha, które ułatwią ci życie
Jakie funkcje smartwatcha powinniśmy wykorzystać, by nasze życie stało się łatwiejsze?
Czy bezprzewodowe ładowanie to przyszłość wszystkich urządzeń?
Czy bezprzewodowe ładowanie to przyszłość wszystkich urządzeń?
Przeczytaj i dowiedz się więcej o rewolucji, jaką przynosi bezprzewodowe ładowanie. Jak to wpłynie na przyszłość naszych urządzeń elektronicznych? Nie zostawiaj przyszłości w tyle!
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
W każdym zawodzie bardzo ważne jest nieustanne szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy. Przekonaj się, w jakich branżach regularne uczestnictwo w kursach jest szczególnie istotne.
Ostatnie wpisy