Polecamy
Nagrody Apple Design Awards przyznane!
Mobile i aplikacje

Nagrody Apple Design Awards przyznane!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Apple Design Award to odznaczenie przyznawane twórcom aplikacji, którzy wykazali się kreatywnością, innowacją i unikatowymi umiejętnościami. W 2020 roku nagrody trafiły do 8 aplikacji i gier.

Zwycięskie aplikacje

Shapr3D – aplikacja oferująca modelowanie trójwymiarowych obiektów do wykorzystania w programach CAD. Znacząco ułatwia nawigację i obsługę przy różnych projektach.

Loom – program umożliwia wykonywanie prostych animacji. Warto zwrócić uwagę na bardzo intuicyjny interfejs. Podobno korzystanie z Looma przypomina bardziej grę na instrumencie, niż używanie zaawansowanego narzędzia dla profesjonalistów.

Sky: Children of the Light – propozycja, która charakteryzuje się niezwykle bajkową oprawą graficzną i prostymi mechanikami. Głównym celem jest przeżycie udanej przygody z drugą osobą. Gameplay skupia się przede wszystkim na współpracy z innymi graczami.

Where Cards Fall – w tym przypadku odbywamy podróż przez wspomnienia bohatera i tworzymy niezwykłe połączenia w snach.

Song of Bloom – to gra, która ma być historią o bliżej nieokreślonym temacie.Ten tytuł to seria interesujących zagadek, wśród których niełatwo się odnaleźć.

Sayonara Wild Hearts – gra szwedzkiego studia Simogo, która w niekonwencjonalny sposób opowiada historię złamanego serca. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam przechodzić bitwy na taniec, ścigać się motocyklem i jeździć na deskorolce. Wszystko to utrzymane jest w arcade’owej stylistyce.

Darkroom: Photo & Video Editor – to praktyczna aplikacja, która skupia się na zapewnieniu możliwości edycji zdjęć i filmów każdemu użytkownikowi smartfona. Warto wspomnieć, że zdobycie tak wysokiej pozycji spośród konkurencyjnych aplikacji jest nie lada wyczynem. Oprogramowanie z tej kategorii ostatnio pojawia się na każdym kroku – rywalizacja o pobrania i dostrzeżenie w technologicznym świecie jest bardzo zażarta.

StaffPad – to bardzo unikatowa aplikacja, z której skorzystają profesjonalni muzycy. Pozwala na przekształcenie manualnego zapisu nutowego (wykonanego np. rysikiem na ekranie) w cyfrowe dane, które można potem wykorzystać do tworzenia utworów.

Zdjęcie główne artykułu: Qianlong.com / Contributor / Visual China Group / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Xbox Cloud Gaming – co to jest?
Xbox Cloud Gaming – co to jest?
Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z Xbox Cloud Gaming? Sprawdzamy, czym jest usługa i jakie gry znajdują się w jej ofercie.
Jak oznaczyć okablowanie?
Jak oznaczyć okablowanie?
Dla niektórych osób oznaczanie kabli może się wydawać niecodziennym pomysłem. Są jednak sytuacje, w których jest to działanie koniecznie, ponieważ bez tego może dojść do wielu opóźnień, problemów i kilkukrotnego wykonywania jednej i tej samej pracy. Oznaczenie kabli sprawia, że dana instalacja staje się bardziej przejrzysta.
Abonament komórkowy z telefonem – czy opłaca się inwestować w takie pakiety?
Abonament komórkowy z telefonem – czy opłaca się inwestować w takie pakiety?
Dla kogo dobrą opcją będzie wzięcie telefonu w abonamencie? Sprawdź i dowiedz się, czy to oferta dla Ciebie.
Ostatnie wpisy