Polecamy
Nagrody Apple Design Awards przyznane!
Mobile i aplikacje

Nagrody Apple Design Awards przyznane!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Apple Design Award to odznaczenie przyznawane twórcom aplikacji, którzy wykazali się kreatywnością, innowacją i unikatowymi umiejętnościami. W 2020 roku nagrody trafiły do 8 aplikacji i gier.

Zwycięskie aplikacje

Shapr3D – aplikacja oferująca modelowanie trójwymiarowych obiektów do wykorzystania w programach CAD. Znacząco ułatwia nawigację i obsługę przy różnych projektach.

Loom – program umożliwia wykonywanie prostych animacji. Warto zwrócić uwagę na bardzo intuicyjny interfejs. Podobno korzystanie z Looma przypomina bardziej grę na instrumencie, niż używanie zaawansowanego narzędzia dla profesjonalistów.

Sky: Children of the Light – propozycja, która charakteryzuje się niezwykle bajkową oprawą graficzną i prostymi mechanikami. Głównym celem jest przeżycie udanej przygody z drugą osobą. Gameplay skupia się przede wszystkim na współpracy z innymi graczami.

Where Cards Fall – w tym przypadku odbywamy podróż przez wspomnienia bohatera i tworzymy niezwykłe połączenia w snach.

Song of Bloom – to gra, która ma być historią o bliżej nieokreślonym temacie.Ten tytuł to seria interesujących zagadek, wśród których niełatwo się odnaleźć.

Sayonara Wild Hearts – gra szwedzkiego studia Simogo, która w niekonwencjonalny sposób opowiada historię złamanego serca. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam przechodzić bitwy na taniec, ścigać się motocyklem i jeździć na deskorolce. Wszystko to utrzymane jest w arcade’owej stylistyce.

Darkroom: Photo & Video Editor – to praktyczna aplikacja, która skupia się na zapewnieniu możliwości edycji zdjęć i filmów każdemu użytkownikowi smartfona. Warto wspomnieć, że zdobycie tak wysokiej pozycji spośród konkurencyjnych aplikacji jest nie lada wyczynem. Oprogramowanie z tej kategorii ostatnio pojawia się na każdym kroku – rywalizacja o pobrania i dostrzeżenie w technologicznym świecie jest bardzo zażarta.

StaffPad – to bardzo unikatowa aplikacja, z której skorzystają profesjonalni muzycy. Pozwala na przekształcenie manualnego zapisu nutowego (wykonanego np. rysikiem na ekranie) w cyfrowe dane, które można potem wykorzystać do tworzenia utworów.

Zdjęcie główne artykułu: Qianlong.com / Contributor / Visual China Group / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przechowywanie w chmurze a kopia zapasowa w chmurze – jakie są różnice?
Przechowywanie w chmurze a kopia zapasowa w chmurze – jakie są różnice?
W tym artykule przedstawimy, w jaki sposób przechowywanie w chmurze różni się od kopii zapasowej w chmurze.
Targi CES 2021 wyłącznie online
Targi CES 2021 wyłącznie online
Targi CES 2021 bez gości i dziennikarzy. Winna pandemia.
Jakich metod używa się do zdiagnozowania covidu?
Jakich metod używa się do zdiagnozowania covidu?
Osoby, które miały do czynienia z chorą osobą albo podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem, powinny wykonać odpowiedni test. Sprawdź, jaki.
Ostatnie wpisy