Polecamy
Riders Republic – na czym polega gra?
Gaming

Riders Republic – na czym polega gra?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

28 października 2021 roku zadebiutowała nowa gra studia Ubisoft – Riders Republic. Hucznie zapowiadająca się produkcja zabierze nas w świat sportów ekstremalnych.

Rozgrywka na miarę GTA

Riders Republic oferuje ogromny, otwarty świat, który docelowo ma składać się z siedmiu amerykańskich parków narodowych: Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain oraz Grand Teton. Mają być ze sobą zgrabnie  połączone, przez co stworzą jeden wielki tor przeszkód. Dzięki temu rozgrywka będzie bardzo zróżnicowana, a my będziemy mogli spróbować swoich sił na rowerze, snowboardzie, nartach, a nawet wingsuicie rakietowym.

Do dyspozycji dostajemy kilka trybów rozgrywki, w tym tryb kariery, w którym będziemy mogli piąć się po szczeblach kariery ekstremalnego wyczynowca i podpisywać kontrakty z najsłynniejszymi sponsorami pokroju Red Bulla. Wszystko opiera się o grę wieloosobową, w której będziemy mogli brać udział w masowych wyścigach z udziałem kilkudziesięciu graczy na raz. Z pewnością nie zabraknie widowiskowych scenariuszy rodem z GTA.

Gra jest dostępna zarówno na PC, jak i konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

Zdj. główne: Onur Binay/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepsze platformy z grami
Najlepsze platformy z grami
Cyfrowa dystrybucja skutecznie zastępuje tradycyjne nośniki. Z tych platform z grami warto korzystać.
Czy korzystanie z Pirate Bay jest nielegalne?
Czy korzystanie z Pirate Bay jest nielegalne?
Korzystasz z Pirate Bay? Dowiedz się, czy jest to legalne!
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
Jakie zawody wymagają regularnych szkoleń?
W każdym zawodzie bardzo ważne jest nieustanne szkolenie się i zdobywanie nowej wiedzy. Przekonaj się, w jakich branżach regularne uczestnictwo w kursach jest szczególnie istotne.
Ostatnie wpisy