Polecamy
Riders Republic – na czym polega gra?
Gaming

Riders Republic – na czym polega gra?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

28 października 2021 roku zadebiutowała nowa gra studia Ubisoft – Riders Republic. Hucznie zapowiadająca się produkcja zabierze nas w świat sportów ekstremalnych.

Rozgrywka na miarę GTA

Riders Republic oferuje ogromny, otwarty świat, który docelowo ma składać się z siedmiu amerykańskich parków narodowych: Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain oraz Grand Teton. Mają być ze sobą zgrabnie  połączone, przez co stworzą jeden wielki tor przeszkód. Dzięki temu rozgrywka będzie bardzo zróżnicowana, a my będziemy mogli spróbować swoich sił na rowerze, snowboardzie, nartach, a nawet wingsuicie rakietowym.

Do dyspozycji dostajemy kilka trybów rozgrywki, w tym tryb kariery, w którym będziemy mogli piąć się po szczeblach kariery ekstremalnego wyczynowca i podpisywać kontrakty z najsłynniejszymi sponsorami pokroju Red Bulla. Wszystko opiera się o grę wieloosobową, w której będziemy mogli brać udział w masowych wyścigach z udziałem kilkudziesięciu graczy na raz. Z pewnością nie zabraknie widowiskowych scenariuszy rodem z GTA.

Gra jest dostępna zarówno na PC, jak i konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

Zdj. główne: Onur Binay/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Agencja pracy za granicą Warszawa – wybierz ofertę dla siebie!
Agencja pracy za granicą Warszawa – wybierz ofertę dla siebie!
W dobie globalizacji i otwartych granic wiele osób poszukuje możliwości rozwoju zawodowego poza granicami swojego kraju.
Magento 2 – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?
Magento 2 – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?
Nasze życie z każdym rokiem coraz bardziej przenosi się do cyberprzestrzeni. Trend ten zdecydowanie ostatnio przyspieszył, a niedawne marzenia o stworzeniu pełnych środowisk wirtualnej rzeczywistości wydają się coraz bardziej prawdopodobną wizją. Póki co jednak, triumfy święcą sklepy internetowe działające na silnikach pokroju Magento 2.
Google Pixel 6 – kiedy będzie premiera i jak będzie wyglądać?
Google Pixel 6 – kiedy będzie premiera i jak będzie wyglądać?
Google Pixel 6 - kiedy będzie premiera i jak będzie wyglądać? Premiera nowego smartfona od Google. Dowiedz się więcej!
Ostatnie wpisy