Polecamy
Riders Republic – na czym polega gra?
Gaming

Riders Republic – na czym polega gra?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

28 października 2021 roku zadebiutowała nowa gra studia Ubisoft – Riders Republic. Hucznie zapowiadająca się produkcja zabierze nas w świat sportów ekstremalnych.

Rozgrywka na miarę GTA

Riders Republic oferuje ogromny, otwarty świat, który docelowo ma składać się z siedmiu amerykańskich parków narodowych: Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain oraz Grand Teton. Mają być ze sobą zgrabnie  połączone, przez co stworzą jeden wielki tor przeszkód. Dzięki temu rozgrywka będzie bardzo zróżnicowana, a my będziemy mogli spróbować swoich sił na rowerze, snowboardzie, nartach, a nawet wingsuicie rakietowym.

Do dyspozycji dostajemy kilka trybów rozgrywki, w tym tryb kariery, w którym będziemy mogli piąć się po szczeblach kariery ekstremalnego wyczynowca i podpisywać kontrakty z najsłynniejszymi sponsorami pokroju Red Bulla. Wszystko opiera się o grę wieloosobową, w której będziemy mogli brać udział w masowych wyścigach z udziałem kilkudziesięciu graczy na raz. Z pewnością nie zabraknie widowiskowych scenariuszy rodem z GTA.

Gra jest dostępna zarówno na PC, jak i konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

Zdj. główne: Onur Binay/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Porównywarka telefonów – dlaczego warto z niej korzystać?
Porównywarka telefonów – dlaczego warto z niej korzystać?
Jak wybrać smartfon dopasowany do swoich potrzeb?
AirPods — rewolucja w świecie słuchawek bezprzewodowych
AirPods — rewolucja w świecie słuchawek bezprzewodowych
AirPods — słuchawki bezprzewodowe, które zdobyły popularność dzięki swojemu designowi, wygodzie użytkowania i doskonałej jakości dźwięku.
Nowoczesne rozwiązania dla firm – sprawdź, czy je znasz
Nowoczesne rozwiązania dla firm – sprawdź, czy je znasz
Chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej działalności, usprawnić komunikację z klientem i zapewnić firmie zainteresowanie konsumentów? Odważ się na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Pozwól sobie na przełomowe zmiany.
Ostatnie wpisy