Polecamy
Doskonałe wyniki Apple App Store dzięki pandemii
Mobile i aplikacje

Doskonałe wyniki Apple App Store dzięki pandemii

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Takie twierdzenie potwierdza raport Sensor Tower. Wynika z niego, że użytkownicy IOS nie skąpili pieniędzy wydanych w App Store właśnie w czasie nasilenia pandemii. 

Świetne wyniki sprzedażowe to jednak nie wszystko. Ważne, że Apple daleko w tyle zostawił konkurencję. Powagi sprawie dodaje fakt, że znacznie gorzej radzi sobie Sklep Play z Androida. W liczbach bezwzględnych w App Store wydano 32,8 miliarda dolarów, w Sklepie Play zaś ‘’jedynie’’ 17,3 miliarda. W skali odwołującej się do poprzedniego roku w tym samym okresie – oba sklepy poczyniły postęp. W przypadku App Store jest to 24,7% więcej, Sklepu Play zaś 21%.

Apple App Store nie po raz pierwszy zyskało w związku z sytuacją spowodowaną pandemią Covid-19. Co do zasady ograniczenie w spotykaniu się i przemieszczaniu, home office, nawet pewien strach przed kontaktami z innymi ludźmi i zakażeniem sprawiły, że chętniej sięgamy po seriale, ale również wchodzimy w wirtualny świat gier i innych aplikacji.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesne rozwiązania dla firm – sprawdź, czy je znasz
Nowoczesne rozwiązania dla firm – sprawdź, czy je znasz
Chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej działalności, usprawnić komunikację z klientem i zapewnić firmie zainteresowanie konsumentów? Odważ się na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Pozwól sobie na przełomowe zmiany.
Hostingi stron www – jakie są rodzaje i jak wybrać odpowiedni?
Hostingi stron www – jakie są rodzaje i jak wybrać odpowiedni?
W poniższym artykule omówimy, jakie są rodzaje hostingu stron internetowych oraz jak wybrać odpowiedni hosting dla swojej strony.
Inteligentny dom – co może się w nim znaleźć?
Inteligentny dom – co może się w nim znaleźć?
Tego rodzaju dom wykorzystuje zaawansowane rozwiązania informatyczne i komunikacyjne, aby zapewnić użytkownikom większy komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną.
Ostatnie wpisy