Polecamy
Monitoring domu z kamerami Uniarch – czy warto?
Gadżety i akcesoria

Monitoring domu z kamerami Uniarch – czy warto?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w monitoring do domu z kamerami Uniarch? W artykule pokażemy Ci, jakie są najważniejsze zalety monitoringu domu, podpowiemy, jak wybrać kamery IP i przekonamy Cię, dlaczego polecamy właśnie kamery IP Uniarch! Zapraszamy do lektury!

Dom, garaż, samochód czy sprzęt przechowywany na terenie posesji – wartościowy majątek znajdujący się zarówno w domu, jak i na działce okalającej budynek, wymaga kompleksowej opieki. Bez wątpienia zatrudnienie stróża czy ochrony fizycznej to rozwiązanie zarezerwowane tylko dla najzamożniejszych właścicieli domów. Na szczęście nowoczesne kamery monitoringu wizyjnego otwierają nowe możliwości ochrony, dostępne praktycznie dla każdego z nas!

Poznaj najważniejsze zalety kamer IP do monitoringu domu!

Główną zaletą kamer IP do monitoringu domu jest oczywiście podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Dzięki systemowi monitorowania wizyjnego zyskujesz możliwość podglądu sytuacji na terenie domu oraz przydomowej posesji z dowolnego miejsca. Wystarczy, że zainstalujesz kompatybilną aplikację producenta na swoim telefonie. Kolejna zaleta kamer IP do monitoringu domu to możliwość całodobowego rejestrowania obrazu na dysku twardym rejestratora. Nie musisz stale sprawdzać obrazu z monitoringu, by mieć pewność, że w razie zdarzenia, będziesz mógł zainterweniować. Dodatkowo nowoczesne systemy IP często posiadają funkcje automatycznego wykrywania intruzów i powiadamiania użytkownika.

Sprawdź, jak wybrać dobre kamery IP do monitoringu!

Kupując kamery IP do monitoringu domu napotkasz na produkty, charakteryzujące się szeregiem rozmaitych parametrów. Poniżej przedstawiliśmy najważniejsze z nich, na które musisz zdecydowanie zwrócić swoją uwagę.

  • Jakość – solidne wykonanie i szczelna obudowa, szczególnie w przypadku kamer IP dedykowanych do montażu na zewnątrz budynku to jedne z głównych aspektów, jakie musisz wziąć pod uwagę. Pamiętaj też o odporności urządzenia na uszkodzenia mechaniczne.
  • Matryca – przetwornik obrazu wbudowany w kamerę IP musi być dobrej jakości. To odpowiednik kliszy w formie układu optoelektronicznego. To właśnie on odpowiada za rejestrowanie obrazu. Rozdzielczość matrycy powinna wynosić minimum 2 megapiksele.
  • Podczerwień – jeśli planujesz rejestrowanie obrazu w nocy bez dodatkowego oświetlenia albo wewnątrz domu w słabych warunkach oświetleniowych, to pamiętaj o promienniku podczerwieni. Emiter IR pomoże Ci uzyskać wyraźny obraz w czasie, gdy ludzkie oko nie będzie w stanie niczego zobaczyć, ze względu na panujące wokół ciemności.
  • Technologia PoE – rozwiązanie Power over Ethernet to nowatorska technologia, umożliwiająca zasilanie urządzeń monitoringu z poziomu istniejącego okablowania sieci komputerowej. Nie musisz prowadzić dodatkowych kabli. Wystarczy doprowadzić zasilanie PoE z użyciem switcha PoE wbudowanego w rejestrator.

Motozoom – możliwość przybliżania obrazu w dowolnej chwili to jedna z zalet automatycznego silnika do

  • sterowania zmiennoogniskowym obiektywem kamery IP.

Pamiętaj też, by zapytać sprzedawcę o warunki gwarancji na terenie Polski oraz ewentualny dostęp do serwisantów oraz instalatorów.

Dlaczego polecamy kamery IP Uniarch?

Wśród wielu marek dostępnych na rynku bez wątpienia polecamy monitoring do domu Uniarch. Skąd ta pewność? Przede wszystkim firma Uniarch to bardzo doświadczony dostawca zarówno wysokiej jakości kamer IP, jak i różnego rodzaju komponentów do budowy systemów monitoringu. Oferowane przez przedsiębiorstwo produkty zapewniają rewelacyjne parametry ochrony. Są wyposażone w bardzo dobrej jakości matryce Progressive Scan CMOS oraz emitery podczerwieni wraz z mechanizmami moto zoom wbudowanymi w świetnie dopracowane obiektywy.

Dobry sklep ze sprzętem do monitoringu domu Uniarch

Wiesz już, że warto wybrać kamery IP Uniarch. Zastanawiasz się, gdzie je kupić? Rekomendujemy Ci zapoznanie się z naprawdę bogatą i korzystną cenowo ofertą sklepu internetowego EC System. Na ich stronie www znajdziesz szeroki wybór produktów i zyskasz możliwość skontaktowania się z doradcami handlowymi, którzy zapewnią Ci fachowe wsparcie w doborze urządzeń.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zmywarki gastronomiczne – Twoje wsparcie w codziennym sprzątaniu
Zmywarki gastronomiczne – Twoje wsparcie w codziennym sprzątaniu
Zmywarki gastronomiczne - Twój sprzymierzeniec w czystości i efektywności. Oszczędź czas i energię przy zmywaniu, dbając jednocześnie o higienę i optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Jak projektować sklepy internetowe, które przyciągają klientów
Jak projektować sklepy internetowe, które przyciągają klientów
Projektowanie sklepów internetowych jest fundamentem w budowaniu skutecznego biznesu online.
Promocja małych firm: Klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku
Promocja małych firm: Klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, małe firmy często napotykają trudności w dotarciu do swojej grupy docelowej i zdobyciu rozpoznawalności.
Ostatnie wpisy